Dýňobraní v našem zahradním centru Havířov

Ano, je to tak. Uspořádali jsme něco, něco pro Havířov a lidi žijící v něm. Jednalo se především o akci zaměřenou na rodiče s dětmi ale na své si přišli i ostatní. Bylo to DÝŇOBRANÍ….

Myšlenka zorganizovat něco podobného se zrodila už na jaře letošního roku, věděli jsme že to bude na podzim, že to bude pro lidi ale nevěděli jsme že to bude takové (myšleno v takovém počtu lidí).  Jistota však byla že když podzim tak DÝŇOBRANÍ.

Původně jsme čekali účast okolo 70ti lidí a to jsme byli optimisté. Tak vypadaly i naše přípravy, náš domácí kávovar (zvládl to, je borec), doma upečených pár výborných buchet (děkujeme Terezce že je takhle vymazlila), pár balíčků domácích perníčků (skvělá kooperace Anabel, Jarky, Míši a paní Pekařové které tohle skvěle napekly a nádherně nazdobily), bez nich by se děti neobešly a v neposlední řadě, to už teda ve větším množství výborný svařák (vděčíme za něj vytříbeným jazýčkům Evy a Romči). Skvěle připravila cukrovou vatu úžasná Marcela s malou Kristýnkou (ty dvě byly připraveny snad na všechno).

Když jsme ovšem uviděli ty skupinky lidí (Vás) proudící od Globusu trochu jsme se lekli. “Jak tohle zvládneme? Co si u nás všichni dají? Snad to ustojíme a nebude to ostuda”

A tak podle Vašich ohlasů jsme to zvládli, dalo nám to zabrat ale bylo to úžasné. Všichni jste byli skvělí a to že jsme viděli úsměvy na tvářích všech dětí, když si hrdě nesly vydlabanou dýni, úsměvy na Vašich tvářích díky dětem (možná i svařáku) tak nás to nakoplo a my se kousli a snad to i zvládli.

Konec konců, shodli jsme se že tento rok uspořádáme ještě jednou něco podobného. Co to ovšem bude se nechte překvapit, stále je to v plenkách a stále vymýšlíme veškeré detaily. Nechceme Vás zklamat……

Rádi bychom tímto poděkovali všem kteří se podíleli na organizaci, přiložili ruku k dílů a pomohli nám. Bez nich by jsme to nedokázali

 

Děkujeme také řeznictví od Bobra za skvělé špekáčky, pražírně kávy Don Franko za jejich výbornou kávu, Lukášovi Wislovi za parádní fotky, našim ženám a kolegyním za jejich výborné dobroty, kamarádům za pomoc při čemkoliv a rodičům za ochotu a rovněž skvělou pomoc.

 

Odkaz na fotky:

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AL2%5FAC5Foe7Vw3A&id=75AFB0BF1BC29C99%21163653&cid=75AFB0BF1BC29C99