Našim zájmem je Vaše zahrada

Jsme dva, jsme Michal a Ondřej a jsme zapálení zahradníci.

Společně vlastníme malou firmu zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou LAPY Zahradnictví s.r.o. s několika zaměstnanci a to především odborníky v danném oboru.

Zabýváme se realizacemi zahrad a vším s nimi spjatým. Není nám cizí údržba zeleně, arboristika, realizaci vodních prvků a především tvorba zelených střech.

Naším cílem je Vaše spokojenost

 

 Již několik let máme jasnou vizi fungování, vše dodělat do zdárného konce, nikdy od výzvy neutéct, projekt vždy dotáhnout.

Disponujeme moderní technikou pro zakládání a údržby zeleně a jsme tedy připraveni na nelehké výzvy.

Region naši působnosti je převážně moravskoslezský kraj. Již několikrát jsme ale hranice toho rázovitého kraje opustili a to na příč celou republikou.

Uděláme Vaši zahradu hezkou

 

 Není to vždy jen a jen o nás.

Spolupracujeme s výbornými kolegy jak v oboru tak i mimo něj.

Jsou to především zahradní architekti, stavební architekti, stavebníci, prodejci výborné zahradní techniky, atd.

Jsme členy Svazu zakládání údržby zeleně (SZUZ) a taktéž sekce Zelené střechy. Jedná se o svazy sdružující profesionály ve svém oboru.

Neustále se učíme novým věcem

 

Na začátku roku 2021, přesněji 1.4.2021 jsme otevřeli malé zahradní centrum v sídle naší firmy.

Snažíme se Vám nabídnout veškeré okrasné dřeviny a jiné rostliny na hezkém místě o ploše 1600 m2. Můžete se inspirovat u našich kolegů a poradit se s nimi na místě co právě pro Vás a Vaší zahradu je to pravé ořechové.

Věříme že tento krok dopředu, s otevřením zahradního centra, posune dále nejen nás ale také pomůže Vám, našim úžasným klientům.

Budeme se na Vás těšit.

Stále se snažíme Vám být blíž