Našim zájmem je Vaše zahrada

Jsme dva, jsme Michal a Ondřej a jsme zapálení zahradníci.

Společně vlastníme malou firmu zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou LAPY Zahradnictví s.r.o. s několika zaměstnanci a to především odborníky v danném oboru.

Zabýváme se návrhy realizacemi zahrad a vším s nimi spjatým. Není nám cizí údržba zeleně, arboristika, realizaci vodních prvků a především tvorba zelených střech.

Naše nápady a zkušenosti se projeví na Vaší zahradě

 

 Již několik let máme jasnou vizi fungování, vše dodělat do zdárného konce, nikdy od výzvy neutéct, projekt vždy dotáhnout.

Disponujeme moderní technikou pro zakládání a údržby zeleně a jsme tedy připraveni na nelehké výzvy.

Region naši působnosti je převážně moravskoslezský kraj. Již několikrát jsme ale hranice toho rázovitého kraje opustili a to na příč celou republikou.

Uděláme Vaši zahradu hezkou

 

 Není to vždy jen a jen o nás.

Spolupracujeme s výbornými kolegy jak v oboru tak i mimo něj.

Jsou to především zahradní architekti, stavební architekti, stavebníci, prodejci výborné zahradní techniky, atd.

Jsme členy Svazu zakládání údržby zeleně (SZUZ) a taktéž sekce Zelené střechy. Jedná se o svazy sdružující profesionály ve svém oboru.

Neustále se učíme novým věcem

 

Na začátku roku 2021, přesněji 1.4.2021 jsme otevřeli malé zahradní centrum v sídle naší firmy.

Snažíme se Vám nabídnout veškeré okrasné dřeviny a jiné rostliny na hezkém místě o ploše 1600 m2. Můžete se inspirovat u našich kolegů a poradit se s nimi na místě co právě pro Vás a Vaší zahradu je to pravé ořechové.

Věříme že tento krok dopředu, s otevřením zahradního centra, posune dále nejen nás ale také pomůže Vám, našim úžasným klientům.

Budeme se na Vás těšit.

Stále se snažíme Vám být blíž