Ostravice, zahrada cestou na Lysou horu

S srdcem plným vášně pro přírodu a hory, představujeme naši nejnovější kreaci – rozlehlou zahradu na vrcholu Lysé hory v srdci Beskyd. Tato unikátní zahrada nese v sobě nejen naši lásku k přírodě, ale také respektuje a ochraňuje zásady přírodní rezervace.

Vytvořili jsme tuto zahradu s cílem spojit lidskou tvorbu s původním kouzlem Beskyd. Každý kousek pozemku byl navržen s ohledem na místní flóru a faunu, abychom vytvořili harmonické prostředí. Rostliny, které jsme vybrali, jsou pečlivě vybrané podle své přirozené propojenosti s tímto územím, což posiluje vzájemnou symbiózu a podporuje biodiverzitu.

Naše zahrada není pouze estetickým zážitkem, ale i prostředkem k oživení místních druhů rostlin a zachování tradičních hodnot Beskyd. Věříme, že naše úsilí bude přínosem pro udržení ekologické rovnováhy a posílí pocit společenství mezi lidmi, přírodou a kulturou tohoto úchvatného regionu.

Zveme vás na cestu objevování krásy a jedinečnosti Beskydských hor. Tato zahrada je naším poklonením přírodě a zároveň výzvou k péči o naše přírodní dědictví. Jsme připraveni sdílet tento úžasný zážitek s vámi a věříme, že společně můžeme vytvářet pozitivní změny pro náš svět.

 

Autor:  Michal Pytlík

             ing. Eva Krop

 

 

 

 

zahrada pro floristku
zahrada pro floristku
zahrada pro floristku
zahrada pro floristku
zahrada pro floristku
zahrada pro floristku